Muzikál Mamma Mia!: strhující hudební show, kterou chcete zažít!

Petra Bělohubá Petra Bělohubá, Expert Radynacestu.cz Vydáno 23. 1. 2017 • Přečteno 28849x

Představení muzikálu Mamma Mia se odehrává v Theatro Novello v londýnské čtvrti Covent Garden.

Vyberte si z našich 358 zájezdů Zobrazit zájezdy

Víte, že…

Od debutu muzikálu v roce 1999 jej celosvětově navštívilo už přes 60 milionů diváků?

Navštívit kultovní muzikál Mamma Mia! v jeho nejautentičtější podobě a formě, a stát se tak součástí hudebního příběhu legendární švédské skupiny ABBA? Zkuste to v Londýně! Dvě hodiny strhující taneční show ve slavné čtvrti Covent Garden můžete prožít i v rámci našich zájezdů. Tak neváhejte!

V londýnské zábavné čtvrti Covent Garden se denně hraje mnoho muzikálů, z nichž Mamma Mia! rozhodně patří mezi ty nejznámější a především nejoblíbenější u diváků všech generací.

Nabízí 27 nejhranějších skladeb skupiny ABBA, mimo jiné Dancing Queen, Knowing Me Knowing You, Super Trouper, Mamma Mia! a další. Jeho už tak velkou popularitu (v současné době je nejhranějším muzikálem na světě) v roce 2008 ještě zvýšilo uvedení stejnojmenného filmu do kin. 

Příběh vás zanese na letní řecký ostrov, kam nevěsta v předvečer svatby pozve své tři potencionální otce. Kdo z nich ji odvede k oltáři? A jak se k tomu postaví?

Na jevišti starobylého divadla Theatro Novello vás čekají dvě hodiny plné úsměvných situací a především notoricky známých nadčasových písní skupiny ABBA. Nechte se strhnout energií představení a připojte se k roztančenému divadlu! 

Jak objednat vstupenky na muzikál?

Divadlo Novello theatre, které slavný muzikál uvádíDivadlo Novello theatre, které slavný muzikál uvádí

Jednoduše platí, že čím dříve se rozhodnete, tím lépe pro vás. S blížícím se termínem vystoupení se zužují možnosti výběru míst v divadle. Vybrat a zabookovat si je můžete s dostatečným předstihem na oficiálních stránkách muzikálu Mamma Mia!.

Pokud se do Londýna chystáte s námi a máte zájem muzikál navštívit, bude to ještě snazší. Stačí kontaktovat naše pracovníky telefonicky nebo mailem a my vám obratem zašleme plánek s aktuálními volnými místy v divadle. Tato místa budou barevně rozlišená podle atraktivity a bude u nich uvedená i konečná cena. Vyberete si to, které vám po obou stránkách nejlépe vyhovuje a zbytek už necháte na nás.

Společenský oděv?

U nás jsme zvyklí, že návštěva divadla je „podmíněna“ společenským oděvem. V případě muzikálu Mamma Mia! to není třeba striktně dodržet, ovšem jisté dekórum je na místě. 

Vemte na vědomí, že pokud cestujete s námi, program je nabitý a před návštěvou divadla už nebude časový prostor k návratu na hotel a převléknutí. Proto doporučujeme najít kompromis mezi přiměřeně společenským oděvem a zároveň dostatečně pohodlným pro celodenní prohlídku města (dámy např. pohodlnou sukni, pánové košili a rifle apod.).

Cena?

Bývala kapela Donna a DynamaBývala kapela Donna a Dynama

Cena místenek v divadle se odvíjí od atraktivity místa a dne konání představení. Například ve čtvrtek jsou ceny o cca 320 Kč nižší než v sobotu. Pohybují se od 870 Kč až do 3 420 Kč.

Průběh?

Večerní představení začíná vždy v 19:45, vstupenky je nutné vyzvednout minimálně hodinu předem. Náš průvodce vás do divadla doprovodí, předá vám lístky a vysvětlí, jak se dostanete z divadla nejkratší cestou zpět na hotel. Muzikál trvá i s půlhodinovou přestávkou do cca 22:30, ale zážitky z něj vám zůstanou na celý život...

Petra Bělohubá

Petra BělohubáExpert Radynacestu.cz

Vyberte si jeden z našich 358 zájezdů

Zájezdy

Nejbližší volný zájezd již 29. května

Anglie / Velká Británie (Londýn)

Dotkněte se Londýna

Vyberte si jeden z našich 33 zájezdů do Londýna

Zájezdy do Londýna

Nejbližší volný zájezd odlétá již 27. červnaURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/muzikal-mamma-mia/Doporučujeme z Anglie

Nejnovější z AnglieZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024