Muzikál Mamma Mia! – strhující hudební show

Petra Bělohubá Petra Bělohubá, Expert Radynacestu.cz Vydáno 23. 1. 2017 • Přečteno 19151x

Představení muzikálu Mamma Mia se odehrává v Theatro Novello v londýnské čtvrti Covent Garden.

Vyberte si z našich 464 zájezdů Zobraz zájezdy

Víte, že…

Od debutu muzikálu v roce 1999 jej celosvětově navštívilo už přes 60 milionů diváků?

Navštívit kultovní muzikál Mamma Mia! v jeho nejautentičtější podobě a formě, a stát se tak součástí hudebního příběhu legendární švédské skupiny ABBA? Zkuste to v Londýně! Dvě hodiny strhující taneční show ve slavné čtvrti Covent Garden můžete prožít i v rámci našich zájezdů. Tak neváhejte!

V londýnské zábavné čtvrti Covent Garden se denně hraje mnoho muzikálů, z nichž Mamma Mia! rozhodně patří mezi ty nejznámější a především nejoblíbenější u diváků všech generací.

Nabízí 27 nejhranějších skladeb skupiny ABBA, mimo jiné Dancing Queen, Knowing Me Knowing You, Super Trouper, Mamma Mia! a další. Jeho už tak velkou popularitu (v současné době je nejhranějším muzikálem na světě) v roce 2008 ještě zvýšilo uvedení stejnojmenného filmu do kin. 

Příběh vás zanese na letní řecký ostrov, kam nevěsta v předvečer svatby pozve své tři potencionální otce. Kdo z nich ji odvede k oltáři? A jak se k tomu postaví?

Na jevišti starobylého divadla Theatro Novello vás čekají dvě hodiny plné úsměvných situací a především notoricky známých nadčasových písní skupiny ABBA. Nechte se strhnout energií představení a připojte se k roztančenému divadlu! 

Jak objednat vstupenky na muzikál?

Jednoduše platí, že čím dříve se rozhodnete, tím lépe pro vás. S blížícím se termínem vystoupení se zužují možnosti výběru míst v divadle. Vybrat a zabookovat si je můžete s dostatečným předstihem na oficiálních stránkách muzikálu Mamma Mia!.

Pokud se do Londýna chystáte s námi a máte zájem muzikál navštívit, bude to ještě snazší. Stačí kontaktovat naše pracovníky telefonicky nebo mailem a my vám obratem zašleme plánek s aktuálními volnými místy v divadle. Tato místa budou barevně rozlišená podle atraktivity a bude u nich uvedená i konečná cena. Vyberete si to, které vám po obou stránkách nejlépe vyhovuje a zbytek už necháte na nás.

Společenský oděv?

U nás jsme zvyklí, že návštěva divadla je „podmíněna“ společenským oděvem. V případě muzikálu Mamma Mia! to není třeba striktně dodržet, ovšem jisté dekórum je na místě. 

Vemte na vědomí, že pokud cestujete s námi, program je nabitý a před návštěvou divadla už nebude časový prostor k návratu na hotel a převléknutí. Proto doporučujeme najít kompromis mezi přiměřeně společenským oděvem a zároveň dostatečně pohodlným pro celodenní prohlídku města (dámy např. pohodlnou sukni, pánové košili a rifle apod.).

Cena?

Cena místenek v divadle se odvíjí od atraktivity místa a dne konání představení. Například ve čtvrtek jsou ceny o cca 320 Kč nižší než v sobotu. Pohybují se od 870 Kč až do 3 420 Kč.

Průběh?

Večerní představení začíná vždy v 19:45, vstupenky je nutné vyzvednout minimálně hodinu předem. Náš průvodce vás do divadla doprovodí, předá vám lístky a vysvětlí, jak se dostanete z divadla nejkratší cestou zpět na hotel. Muzikál trvá i s půlhodinovou přestávkou do cca 22:30, ale zážitky z něj vám zůstanou na celý život...

Petra Bělohubá

Petra BělohubáExpert Radynacestu.cz

Anglie / Velká Británie (Londýn)

Dotkněte se Londýna

Vyberte si jeden z našich 76 zájezdů do Londýna

Zobrazit aktuální zájezdy do Londýna

Nejbližší volný zájezd odlétá již 9. listopaduURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/muzikal-mamma-mia/

Doporučujeme z Anglie

Nejnovější z AnglieNová dávka Inspirace!

Tak trochu jiný katalog tipů,
rad a reportáží z cest zdarma.

Přihlašte se do Newsletteru a cestujte výhodně!