Sportovní muzea a stadiony: pýcha Londýna

Petra Bělohubá Petra Bělohubá, Expert Radynacestu.cz Vydáno 23. 1. 2017 • Přečteno 19435x

V Londýně naleznete stadiony slavných fotbalových klubů Chelsea i Arsenalu a také slavný tenisový Wimbledon.

3 zájezdy na téma: Sport Zobrazit zájezdy

Víte, že…

V nejvyšší anglické fotbalové soutěži hraje v současnosti hned 5 týmů z hlavního města? Arsenal, Chelsea, Crystal Palace, Tottenham a West Ham United.

Londýn nabízí nejen výborné aktivní sportovní vyžití, ale také možnost navštívit utkání a zápasy nejrůznějších sportů od rugby, fotbalu až po tenis na velkolepých stadionech a nejlepších kurtech

Skvělým zpestřením pro každého sportovního fanouška je návštěva sportovních muzeí, kde jsou vystaveny dresy legendárních hvězd týmů a získané trofeje, poháry, medaile nebo sbírka fotografií ze zápasů. Návštěvníci navíc nepochybně ocení, že si zde mohou zakoupit upomínkové předměty s logem jejich oblíbeného klubu.

K wimbledonskému turnaji neodmyslitelně patří jahody, šlehačka a šampaňskéK wimbledonskému turnaji neodmyslitelně patří jahody, šlehačka a šampaňské

Mezi nejlepší muzea tohoto druhu patří tenisové Wimbledon Lawn Museum a fotbalové Arsenal Museum a Chelsea Football Club Museum. Pokud jste fanoušky rugby, potěší vás expozice ve World Rugby Museum.

Až budete mít namířeno na zápas slavné Chlesey a její domovský stadion Stamford Bridge nebo na utkání do Emirates Stadium, kde trénují hráči Arsenalu, navštivte při té příležitosti muzeum svého oblíbeného klubu a rozšiřte si obzory v oblasti, která vás baví.

Petra Bělohubá

Petra BělohubáExpert Radynacestu.cz

Sportovní zájezdy

V pohybu

Vyberte si jeden z našich 3 zájezdů na téma: Sport

Zájezdy

Nejbližší volný zájezd odjíždí již 30. června

Anglie / Velká Británie (Londýn)

Dotkněte se Londýna

Vyberte si jeden z našich 33 zájezdů do Londýna

Zájezdy do Londýna

Nejbližší volný zájezd odlétá již 8. květnaURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/sportovni-muzea-a-stadiony-v-londyne/Doporučujeme z Anglie

Nejnovější z AnglieZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024