Šplouchání a víření v Londýně? Vyčisťte si hlavu a relaxujte v plovoucí vířivce na Regentském kanálu

Adéla Vavřačová Adéla Vavřačová, Expert Radynacestu.cz Vydáno 27. 7. 2017 • Přečteno 3034x

Říkáte si, co všechny tak fascinuje na plovoucí vířivce? Jen si to představte. Zatímco vaše tělo i ducha omývá teplá voda ve vířivce, vy si pochutnáváte na stále oblíbenějším anglickém víně a kocháte se pohledem na Londýn. No nezní to báječně?

Vyberte si z našich 31 zájezdů do LondýnaZobrazit zájezdy

Tip pro vás…

V zázemí je vám k dispozici úschovna cenin, sprcha a převlékárna. Nezapomeňte na ručník a plavky. Před samotnou plavbou musí posádka absolvovat krátké bezpečnostní a provozní školení.    

Jak by měl vypadat pořádný relax po celodenní prohlídce památek? Představte si loďku s vířivkou. Odložíte přebytečné svršky a na devadesát minut se požitkářsky ponoříte do teplé lázně. Plujete korytem Regentského kanálu, nespěcháte a užíváte si okolí. Není divu, že se tahle atrakce v Londýně okamžitě zabydlela a stala se místním magnetem. Je totiž až neuvěřitelně zábavná!    

Jednoho (nejspíš deštivého) dne napadlo Stuarta „Tomma“ Thomsona a jeho kamaráda Jacka Clegga, co by vzniklo, kdyby se podařilo spojit loďku a vanu plnou horké vody. A pak na dovolené v Nizozemsku zjistili, že tenhle geniální nápad už někdo měl

Fantastický vynález – napůl loďka, napůl horká vana – z dílny Franka de Bruijna je natolik zaujal, že se jej rozhodli dopřát i Londýnu. Pro svůj bláznivý nápad ale museli nejprve sehnat potřebný obnos peněz. Rozhodli se pro crowdfunding, kdy dárci přispívají menším obnosem k cílové částce.   

Zapomeňte na nudný den v lázních a raději si co nejdříve rezervujte tuhle stylovou plavbu. Přizvat můžete až šest přátel, kolegů z práce nebo příbuzných. K dokonalosti už chybí jen sklenička dobrého vína. I té se vám samozřejmě dostane, jak je také v Anglii dobrým zvykem. Pozor: kapitán musí být střízlivý!

The HotTug – plovoucí vířivku na hladině Regentského vodního kanálu – pohání tichý elektromotor. Plavba, jejíž rychlost nepřesáhne 4 km/hod, je tak naprosto bezpečná. V malých kamínkách si sami topíte dřevem, čímž teplotu vody ve vířivce neustále udržujete na příjemných 38 stupních. 

Jak si zajistit účast na plavbě?

Plavbu si objednejte online na stránce hottuguk.com. Plující vířivky kotví v Old Street u HotTug House. Cena projížďky začíná na 31 librách (cca 940 korunách) za osobu. 

Adéla Vavřačová

Adéla VavřačováExpert Radynacestu.cz

Jsem sběratelka požitků, zážitků a všeho jedinečného, o čem se v běžných průvodcích většinou vůbec nepíše.

Anglie / Velká Británie (Londýn)

Dotkněte se Londýna

Vyberte si jeden z našich 31 zájezdů do Londýna

Zájezdy do Londýna

Nejbližší volný zájezd odlétá již 24. červenceURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/splouchani-a-vireni-v-londyne-vycistte-si-hlavu-a-relaxujte-v-plovouci-virivce-na-regentskem-kanale/Doporučujeme z Anglie

Nejnovější z AnglieZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024