Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy do Polska – srovnání a doporučení

Autor: Karolína Petrová, Radynacestu.cz | Aktualizováno: 13. 11. 2020

Tyto zájezdy připravuji.Máte dotaz? Tyto zájezdy připravuji.
Zájezdy připravuji
Karolína Petrová
e-mail: petrova@radynacestu.cz
přímá linka: +420 596 111 602


Ať už chcete k našim sousedům na pár dní, na jednu noc, nebo jen na otočku, Polsko rozhodně stojí za návštěvu. Pojeďte s námi za výbornou gastronomií, nedotčenou přírodou i historickými metropolemi.

Jednodenní

To nejlepší z Krakowa + WIELICZKA (autobusem z Ostravy)

Jednodenní výlet do Krakowa a solných dolů ve Wieliczce máme v nabídce dvakrát ročně, v dubnu a říjnu. Za dvě hodiny jsme z Ostravy ve Wieliczce, kde nás čeká komentovaná prohlídka jednoho z nejstarších dosud funkčních solných dolů v Evropě. V Krakowě nás pak přivítá hlavní náměstí, středověký hrad s legendou o drakovi, ale i výborná polská gastronomie.

To nejlepší z Wroclawi + PLAVBA LODÍ PO ODŘE (autobusem z Ostravy)

Výlet do dolnoslezské metropole máme v nabídce také dvakrát ročně. Zájezd pořádáme v květnu a září, kdy už je tepleji a můžeme tak realizovat i zážitkovou hodinovou plavbu po řece Odře. Pěšky si pak projdeme centrum města a společně budeme hledat slavné trpaslíky. Nemáte-li čas nazbyt, je zájezd nejlepší volba, jak poznat Wroclaw.

Adventní Wroclaw (autobusem z Ostravy)

Říká se, že vánoční trhy ve Wroclawi jsou jedny z nejhezčích v Evropě, a nám nezbývá než souhlasit. Množství ostrovů a mostů je kouzelné celoročně, nasvícená a provoněná dolnoslezská metropole však má jedinečné kouzlo. Dejte si výborný punč, ochutnejte některou z dobrot, ať už sladkých, nebo slaných, a s dětmi vyrazte do pohádkového lesa.

Dva a tři dny

To nejlepší z Krakowa + WROCLAW (autobusem)

Pokud vás lákají kratší zájezdy a rádi byste chtěli navštívit například během víkendu více míst a měst, vyražte s námi na zájezd To nejlepší z Krakowa + Wroclaw. Autobus z Brna, který po cestě vyzvedne cestovatele v Olomouci a Ostravě, vypravujeme vždy na jaře. Čeká nás to nejlepší z obou měst – trpaslíci ve Wroclawi, drak na krakowském Wawelu i výborná polská kuchyně.

To nejlepší z Drážďan + GÖRLITZ + WROCLAW (autobusem z Ostravy)

Pokud už jste v Krakowě byli několikrát a láká vás spíše Wroclaw a jiná místa na pomezí Polska a Německa, vyražte s námi v dubnu na zájezd To nejlepší z Drážďan + Görlitz + Wroclaw. Na žádném jiném zájezdu nebudete mít Polsko a Německo přesně na půl. Čekají nás barokní skvosty na obou stranách hranice, ale i oblíbená filmová lokace historického jádra města Görlitz.

To nejlepší z Wroclawi + KRAKOW + WIELICZKA (autobusem z Prahy)

Kratší prodloužený víkend v Polsku nabízíme našim klientům z Čech jednou ročně, vždy na jaře, na tomto třídenním zájezdu. Čekají nás dvě noci v Krakowě a procházky nejen Krakowem, ale i Wroclawí a také návštěva solných dolů ve Wieliczce. Nejvíce času strávíme právě v Krakowě, a tak bude prostor i na prohlídku židovské čtvrti a bývalé továrny Oskara Schindlera.

Čtyři a více dní

To nejlepší ze severního Polska + TORUŇ (autobusem z Ostravy)

Náš první a zároveň nejoblíbenější čtyřdenní výlet do Polska se připravuje na čtvrtou sezonu. Jezdíme dvakrát ročně, na jaře a na podzim, kdy je počasí ideální. Koupání v Baltu už je v tomto období sice jen pro otužilce, ale plavba lodí Gdaňským přístavem, půjčení kol ve Sloviňském národním parku nebo kouzelná Toruň jsou skvělým zážitkem pro každého. Preferujete-li zájezdy, které férově dělí pobyt v přírodě a ve městě, pak je tenhle značka ideál.

To nejlepší ze Štětína + RUJÁNA + OKOLÍ (autobusem z Ostravy)

Druhým ze čtyřdenních autobusových zájezdů je výlet do Pomořan. Podíváme se kromě Štětína, Svinoústí a lázeňského města Miedzyzdroje také do Německa. Čeká nás město Stralsund, kouzelná příroda na Rujáně, a především megalomanský nacistický projekt v Proře. Tento zájezd se nám nejlépe osvědčil v červenci, kdy v lázeňských městech u Baltu panuje ta správná prázdninová atmosféra.

To nejkrásnější z Mazurských jezer + VLČÍ DOUPĚ + VARŠAVA (autobusem z Ostravy)

Novinkou roku 2020 je zájezd na Mazurská jezera. Naši cestovatelé se na tuto oblíbenou polskou lokalitu často dotazovali, a tak vlastně zájezd vznikl hlavně na jejich popud. Cesta vychází na srpen, kdy si užijeme nejen relax na březích jezer, ale i zábavný noční život. Zážitkem je pak i rozsáhlý sídelní komplex Vlčí doupě, který tu nechal vybudovat Adolf Hitler, a také kosmopolitní metropole Varšava. Toto je zatím náš jediný zájezd, během kterého vás do hlavního města Polska vezmeme.

To nejlepší ze severního Polska + MALBORK + TORUŇ (autobusem z Prahy)

Aby naši klienti z Čech nebyli o zážitky z břehu Baltu ochuzeni, vytvořili jsme i jarní variantu s odjezdem z Prahy. Nebudou chybět naše oblíbená místa jako Gdaňsk a Trojměstí, poloostrov Helská kosa nebo Toruň. Jedinečným zážitkem tohoto zájezdu je pak návštěva slavného gotického křižáckého hradu Malbork. Tento zájezd je také jako jediný na celé čtyři dny.

Velký okruh Polskem + VLČÍ DOUPĚ + PÍSEČNÉ DUNY NA LEBĚ (autobusem z Ostravy)

Novinkou pro rok 2021 je šesti denní okruh napříč Polskem, během kterého s průvodcem uvidíme to opravdu nejlepší z nejlepšího, co nám naše sousedící země umí nabídnout. Čekají nás písečné duny na Lebě, plavba historickou lodí na Westterplatte, jedinečný gotický klenot ve Svaté Lipce, nejdelší dřevěné molo Evropy v Sopotech nebo takzvané polské Versailles.

To nejkrásnější z Mazurských jezer + VLČÍ DOUPĚ + VARŠAVA (autobusem z Prahy)

Abychom mohli letní pohodu zprostředkovat všem našim cestovatelům, vytvořili jsme zájezd na Mazurská jezera také s odjezdem z Prahy. I tady na nás čekají kouzelná zákoutí, pohodová atmosféra a výborná kuchyně. Nechybí ani návštěva Vlčího doupěte a Svaté Lipky. Ve Varšavě pak přidáme něco pro romantiky – rozsáhlý parkový komplex Łazienki.

Zobrazit všechny zájezdy do PolskaKarolína Petrová

Karolína PetrováSpecialista Radynacestu.cz

Francii miluji a snažím se, aby z ní cestovatelé poznali to pravé a jedinečné ‚savoir vivre – umění žít‘.Wroclawská katedrála je v porovnání s našimi klienty opravdu majestátní.
Ve Wieliczce náš čeká tří kilometrová trasa solným dolem.
Vychutnejte si s námi v Krakově výbornou kávu s překrásným výhledem.
Slavní trpaslíci mají ve Wroclawi vlastní banku i bankomat.
V Drážďanech na Labi mají překrásné barokní stavby.
Jedinečným zážitkem v Gdaňsku je plavba lodí na Westerplatte.
Nejkrásnějším místem v Polsku jsou pro nás písečné duny v Lebě.
Odpočinek jedině na lázeňském molu v Sopotech.
Německé lázeňské město Binz je jako návrat do minulosti.
Křižácký hrad Malbork je právem zapsán na seznamu UNESCO.
Ve Varšavě nevynecháme ani moderní čtvrť mrakodrapů.
Hitlerův vojenský stav nazvaný Vlčí doupě
Na Mazurských jezerech vás čeká plavba po největším polském jezeře
Katalog 2023