Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy do Polska – srovnání a doporučení

Autor: Karolína Petrová, Radynacestu.cz | Aktualizováno: 13. 11. 2020

Tyto zájezdy připravuji.Máte dotaz? Tyto zájezdy připravuji.
Zájezdy připravuji
Karolína Petrová – e-mail: petrova@radynacestu.czpřímá linka: +420 596 111 602


Ať už chcete k našim sousedům na pár dní, na jednu noc, nebo jen na otočku, Polsko rozhodně stojí za návštěvu. Pojeďte s námi za výbornou gastronomií, nedotčenou přírodou i historickými metropolemi.

Jednodenní

To nejlepší z Krakowa + WIELICZKA (autobusem z Ostravy)

Jednodenní výlet do Krakowa a solných dolů ve Wieliczce máme v nabídce dvakrát ročně, v dubnu a říjnu. Za dvě hodiny jsme z Ostravy ve Wieliczce, kde nás čeká komentovaná prohlídka jednoho z nejstarších dosud funkčních solných dolů v Evropě. V Krakowě nás pak přivítá hlavní náměstí, středověký hrad s legendou o drakovi, ale i výborná polská gastronomie.

To nejlepší z Wroclawi + PLAVBA LODÍ PO ODŘE (autobusem z Ostravy)

Výlet do dolnoslezské metropole máme v nabídce také dvakrát ročně. Zájezd pořádáme v květnu a září, kdy už je tepleji a můžeme tak realizovat i zážitkovou hodinovou plavbu po řece Odře. Pěšky si pak projdeme centrum města a společně budeme hledat slavné trpaslíky. Nemáte-li čas nazbyt, je zájezd nejlepší volba, jak poznat Wroclaw.

Dva a tři dny

To nejlepší z Krakowa + WROCLAW (autobusem)

Pokud vás lákají kratší zájezdy a rádi byste chtěli navštívit například během víkendu více míst a měst, vyražte s námi na zájezd To nejlepší z Krakowa + Wroclaw. Autobus z Brna, který po cestě vyzvedne cestovatele v Olomouci a Ostravě, vypravujeme vždy na jaře. Čeká nás to nejlepší z obou měst – trpaslíci ve Wroclawi, drak na krakowském Wawelu i výborná polská kuchyně.

To nejlepší z Drážďan + GÖRLITZ + WROCLAW (autobusem z Ostravy)

Pokud už jste v Krakowě byli několikrát a láká vás spíše Wroclaw a jiná místa na pomezí Polska a Německa, vyražte s námi v dubnu na zájezd To nejlepší z Drážďan + Görlitz + Wroclaw. Na žádném jiném zájezdu nebudete mít Polsko a Německo přesně na půl. Čekají nás barokní skvosty na obou stranách hranice, ale i oblíbená filmová lokace historického jádra města Görlitz.

To nejlepší z Wroclawi + KRAKOW + WIELICZKA (autobusem z Prahy)

Kratší prodloužený víkend v Polsku nabízíme našim klientům z Čech jednou ročně, vždy na jaře, na tomto třídenním zájezdu. Čekají nás dvě noci v Krakowě a procházky nejen Krakowem, ale i Wroclawí a také návštěva solných dolů ve Wieliczce. Nejvíce času strávíme právě v Krakowě, a tak bude prostor i na prohlídku židovské čtvrti a bývalé továrny Oskara Schindlera.

Čtyři a více dní

To nejlepší ze severního Polska + TORUŇ (autobusem z Ostravy)

Náš první a zároveň nejoblíbenější čtyřdenní výlet do Polska se připravuje na čtvrtou sezonu. Jezdíme dvakrát ročně, na jaře a na podzim, kdy je počasí ideální. Koupání v Baltu už je v tomto období sice jen pro otužilce, ale plavba lodí Gdaňským přístavem, půjčení kol ve Sloviňském národním parku nebo kouzelná Toruň jsou skvělým zážitkem pro každého. Preferujete-li zájezdy, které férově dělí pobyt v přírodě a ve městě, pak je tenhle značka ideál.

To nejlepší ze Štětína + RUJÁNA + OKOLÍ (autobusem z Ostravy)

Druhým ze čtyřdenních autobusových zájezdů je výlet do Pomořan. Podíváme se kromě Štětína, Svinoústí a lázeňského města Miedzyzdroje také do Německa. Čeká nás město Stralsund, kouzelná příroda na Rujáně, a především megalomanský nacistický projekt v Proře. Tento zájezd se nám nejlépe osvědčil v červenci, kdy v lázeňských městech u Baltu panuje ta správná prázdninová atmosféra.

To nejkrásnější z Mazurských jezer + VLČÍ DOUPĚ + VARŠAVA (autobusem z Ostravy)

Novinkou roku 2020 je zájezd na Mazurská jezera. Naši cestovatelé se na tuto oblíbenou polskou lokalitu často dotazovali, a tak vlastně zájezd vznikl hlavně na jejich popud. Cesta vychází na srpen, kdy si užijeme nejen relax na březích jezer, ale i zábavný noční život. Zážitkem je pak i rozsáhlý sídelní komplex Vlčí doupě, který tu nechal vybudovat Adolf Hitler, a také kosmopolitní metropole Varšava. Toto je zatím náš jediný zájezd, během kterého vás do hlavního města Polska vezmeme.

To nejlepší ze severního Polska + MALBORK + TORUŇ (autobusem z Prahy)

Aby naši klienti z Čech nebyli o zážitky z břehu Baltu ochuzeni, vytvořili jsme i jarní variantu s odjezdem z Prahy. Nebudou chybět naše oblíbená místa jako Gdaňsk a Trojměstí, poloostrov Helská kosa nebo Toruň. Jedinečným zážitkem tohoto zájezdu je pak návštěva slavného gotického křižáckého hradu Malbork. Tento zájezd je také jako jediný na celé čtyři dny.

Velký okruh Polskem + VLČÍ DOUPĚ + PÍSEČNÉ DUNY NA LEBĚ (autobusem z Ostravy)

Novinkou pro rok 2021 je šesti denní okruh napříč Polskem, během kterého s průvodcem uvidíme to opravdu nejlepší z nejlepšího, co nám naše sousedící země umí nabídnout. Čekají nás písečné duny na Lebě, plavba historickou lodí na Westterplatte, jedinečný gotický klenot ve Svaté Lipce, nejdelší dřevěné molo Evropy v Sopotech nebo takzvané polské Versailles.

Zobrazit všechny zájezdy do PolskaKarolína Petrová

Karolína PetrováSpecialista Radynacestu.cz

Francii miluji a snažím se, aby z ní cestovatelé poznali to pravé a jedinečné ‚savoir vivre – umění žít‘.Wroclawská katedrála je v porovnání s našimi klienty opravdu majestátní.
Ve Wieliczce náš čeká tří kilometrová trasa solným dolem.
Vychutnejte si s námi v Krakově výbornou kávu s překrásným výhledem.
Slavní trpaslíci mají ve Wroclawi vlastní banku i bankomat.
V Drážďanech na Labi mají překrásné barokní stavby.
Jedinečným zážitkem v Gdaňsku je plavba lodí na Westerplatte.
Nejkrásnějším místem v Polsku jsou pro nás písečné duny v Lebě.
Odpočinek jedině na lázeňském molu v Sopotech.
Německé lázeňské město Binz je jako návrat do minulosti.
Křižácký hrad Malbork je právem zapsán na seznamu UNESCO.
Ve Varšavě nevynecháme ani moderní čtvrť mrakodrapů.
Katalog 2021