Advent v Londýně na Bond Street: zářivé ozdoby ve tvaru pavích per

Julie Ginzberg Julie Ginzberg, Expert Radynacestu.cz Vydáno 23. 1. 2017 • Přečteno 5166x

Letošní výzdoba této módními obchody nabité ulice příznačně vzdala hold pavímu peří. Zářivou krásu můžete obdivovat i po Silvestru. Vydrží až do 6. ledna.

2 zájezdy na téma: Advent – LondýnZobrazit zájezdy

Vánoční osvětlení, které v Londýně patří k nejobdivovanějším na světě, se nevyhnulo ani třídě Bond Street. V pátek 13. listopadu se tisíce žárovek rozzářilo i tam. Letošní dekorace ve tvaru pavích per budou Londýňany těšit až do 6. ledna.

Letošní výzdoba na paví téma je inspirována mladými pány z konce 18. století, kteří vešli ve známost pod přezdívkou „pávové“. To díky výstředním oblekům, ve kterých se už tehdy módní ulicí promenovali.

Značkové obchody však na Bond Street i v okolí najdete i teď. Luxus najdete v Harrods, výhodný nákup uděláte v Primarku. Pozorovat advent v britské metropoli se tak dá i při nakupování.

Jak se za zářivou krásou dostanete? Bond Street se nachází ve čtvrti Mayfair a je kolmá na věhlasnou Oxford Street, kde se ceremonie rozsvěcení vánočních světel odehrála už před víc než týdnem.

Pokud pojedete metrem, můžete vystoupit buď na Bond Street nebo Oxford Circus. Křižovatku Oxford Street s Bond Street pak najdete na půl cesty mezi těmito dvěma zastávkami.

Julie Ginzberg

Julie GinzbergExpert Radynacestu.cz

Adventní Londýn

Prožijte advent v Londýně

Vyberte si jeden z našich zájezdů do Londýna na téma: Advent

Zájezdy do Londýna

Nejbližší volný zájezd odlétá již 5. prosinceURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/advent-v-londyne-na-bond-street/Doporučujeme z Anglie

Nejnovější z AnglieZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024