Harry Potter a spol. hlásí comeback! J. K. Rowlingová potěšila fanoušky 3 novými e-knihami

Adéla Vavřačová Adéla Vavřačová, Expert Radynacestu.cz Vydáno 23. 1. 2017 • Přečteno 3461x

Na začátku letošního září potěšilo fanoušky potterovské ságy vydání 3 nových knih, nahlížejících do zákulisí jednotlivých příběhů

28 zájezdů na téma: Pro rodiče a děti Zobrazit zájezdy

Už bylo načase: oblíbené postavy z Harryho Pottera jsou zpátky! Nejenže se 24. září na pultech českých obchodů objeví v pořadí již 8. kniha nazvaná Harry Potter a Prokleté dítě, která Harryho zachycuje jako otce rodiny, ale už na začátku září stihlo fanoušky potterovské ságy potěšit vydání 3 nových e-knih, nahlížejících do zákulisí jednotlivých příběhů. Kde je získat a na co se v nich můžete těšit?    

Každá z těchto 3 elektronických knížek má více než 10 000 slov a v přepočtu vás vyjde jen na necelá 3 eura (cca 81 korun). K dostání jsou na fanouškovském webu Pottermore.

Knížka Short Stories from Hogwarts of Power, Politics And Pesky Poltergeists představí ty stinné stránky kouzelnického světa. Krom jiného se tu dočtete o problémech, s nimiž se muselo potýkat Ministerstvo kouzel či věznice v Azkabanu. Lépe poznáte Horácia Křiklana, učitele lektvarů a ředitele zmijozelské koleje v Bradavicích.     

Short Stories from Hogwarts of Heroism, Hardship and Dangerous Hobbies vás vezmou mezi zaměstnance a učitele v Bradavicích. Pozornost patří profesoru Kettleburnovi, bradavickému učiteli péče o kouzelné tvory. Nechybí ani perličky ze života profesorky McGonagallové. 

Při čtení Hogwarts: An Incomplete and Unreliable Guide se vrátíte do Bradavic a dozvíte se mnoho zajímavého. Tak schválně, jestlipak víte, co se stane, když se moudrý klobouk nedovede rozhodnout, kam kterého studenta zařadit?     

Pokud i tyto knihy vaše děti zhltnou jedním dechem, pak s nimi zamiřte po stopách Harryho Pottera přímo do Londýna. Průvodce vás vezme na místa, kde film vznikal. Navštívíte filmové ateliéry Warner Bros., zavítáte na nádraží King's Cross se slavným nástupištěm 9 a 3/4... No nezdá se vám to jako dost dobrý důvod, proč vyrazit s dětmi do Londýna?  

Adéla Vavřačová

Adéla VavřačováExpert Radynacestu.cz

Jsem sběratelka požitků, zážitků a všeho jedinečného, o čem se v běžných průvodcích většinou vůbec nepíše.

Pro rodiče a děti

Dovolená? Ne, dobrodružství!

Vyberte si jeden z našich 28 zájezdů

Zájezdy

Nejbližší volný zájezd odlétá již 16. srpna

Londýn a Harry Potter

Objevte filmový Londýn

Vyberte si jeden z našich 21 zájezdů do Londýna na téma: Harry Potter

Zájezdy do Londýna

Nejbližší volný zájezd odlétá již 16. srpnaURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/harry-potter-a-spol-hlasi-comeback-j-k-rowlingova-potesila-fanousky-3-novymi-e-knihami/Doporučujeme z Anglie

Nejnovější z AnglieZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024