Londýnská zimní pohádka: vánoční výzdoba v obchodním domě Harrods

Julie Ginzberg Julie Ginzberg, Expert Radynacestu.cz Vydáno 23. 1. 2017 • Přečteno 7179x

Ikonický obchodní dům nabízí o Vánocích to, co je pro něj typické: Krásu a luxus. Opájet se atmosférou londýnského adventu se tak návštěvníci mohou i při nakupování.

2 zájezdy na téma: Advent – LondýnZobrazit zájezdy

Objevte zimní království, kde mezi stříbrnými břízami, ledově modrou oblohou a sněhovými závějemi vánočně dřímají starodávné hračky.

Panenky s křesílky a houpací koně jakoby najednou ožily v dílech slavných návrhářů, jako je Stella McCartney, Alexander McQueen nebo Zuhair Murad. Letos Harrods slaví Vánoce na motiv kouzelné zimní pohádky.

Oslava vánočních svátků v obchodním domě Harrods výzdobou výloh začíná, ale rozhodně nekončí. Například v době od 28. do 30. listopadu zákazníkům experti na balení dárků ukáží, jak zabalit ten nejúžasnější vánoční balíček. Ve stejné dny se obchodním domem ponesou skladby a koledy v podání koncertních sboristů.

Ačkoliv má pětipatrový, honosný, obchodní dům, stojící nedaleko Buckinghamského paláce, heslo „Všechno a pro všechny“, prodává hlavně luxus. Pro ty, kteří chtějí ušetřit svoji peněženku, máme tip: jen o pár ulic dál, na Oxford Street, najdete oblíbený Primark.

Obchodní dům Harrods najdete na Brompton Road. Pokud pojedete metrem, nejbližší stanice je Knightsbridge na lince Piccadilly, kde musíte vyjít podchodem na Brompton Street.

Otevřeno mají od pondělí do soboty od 10 do 20 hodin, v neděli pouze od 11:30 do 18:00.

Julie Ginzberg

Julie GinzbergExpert Radynacestu.cz

Adventní Londýn

Prožijte advent v Londýně

Vyberte si jeden z našich zájezdů do Londýna na téma: Advent

Zájezdy do Londýna

Nejbližší volný zájezd odlétá již 5. prosinceURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/londynska-pohadka-harrods/Doporučujeme z Anglie

Nejnovější z AnglieZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024