Made in London. Hvězdné války znovu ožívají ve slavném muzeu voskových figurín Madame Tussauds

Adéla Vavřačová Adéla Vavřačová, Expert Radynacestu.cz Vydáno 22. 1. 2017 • Přečteno 3257x

Milovníci kultovní filmové série Hvězdné války mají minimálně o jeden důvod k radosti navíc. Ve slavném muzeu voskových figurín Madame Tussauds v Londýně připravili sekci speciálně vytvořenou na počest nesmrtelných hrdinů ze všech šesti filmů slavné sci-fi série.

45 zájezdů na téma: Pro rodiče a děti Zobrazit zájezdy

Milovníci kultovní filmové série Hvězdné války mají minimálně o jeden důvod k radosti navíc. Ve slavném muzeu voskových figurín Madame Tussauds v Londýně připravili speciálně vytvořenou sekci na počest nesmrtelných hrdinů ze všech šesti filmů slavné sci-fi série. Nebudete tomu chtít věřit, ale vaši oblíbení hrdinové jsou skutečně z vosku.

Týmu deseti lidí trvalo dlouhých tisíc hodin, než bylo tělo Chewbaccy (Žvejkala) pokryto hustou srstí. Každá z hlavních lidských postav má pravé lidské vlasy, které byly trpělivě přidávány vlas po vlase až k úplné dokonalosti. Výsledný efekt je zkrátka úchvatný! I to je důvod, proč muzea voskových figurín patří dlouhodobě k nejnavštěvovanějším atrakcím všech velkých metropolí.

Výstava je však mnohem víc než jen statickou expozicí. Fanoušci se mohou usadit třeba po boku Chewbaccy v kokpitu hvězdné lodi Millenium Falcon, kde jim speciální a zvukové efekty umožní zažít rychlost světla a pocítit jeho přímost, nebo po boku Han Sola v kantýně z původních Hvězdných válek.

Další lákavou atrakcí pro návštěvníky jsou unikátní exponáty odkazující ke kultovním scénám z filmů, například ke scéně z Epizody V (1980), ve které Darth Vader vyřkl památnou větu: „Já jsem tvůj otec.“, nebo k finálnímu lightsaber souboji mezi Lukem Skywalkrem a Darthem Vaderem atd.

Muzeum Madame Tussauds zveřejnilo zajímavé video, které vám umožní projít se celou výstavou z pohodlí domova.

Starosti s rezervací a následným vyzvednutím vstupenek tentokrát přenechejte našemu sehranému týmu. Na vás je jen nahlédnout do diáře a zvolit ten správný termín poznávacího zájezdu, ve kterém se s námi do Londýna a do muzea Madame Tussauds vypravíte i vy! Odletět s námi můžete již 12. června.

Uvidíme se v Londýně!?

Adéla Vavřačová

Adéla VavřačováExpert Radynacestu.cz

Jsem sběratelka požitků, zážitků a všeho jedinečného, o čem se v běžných průvodcích většinou vůbec nepíše.

Pro rodiče a děti

Dovolená? Ne, dobrodružství!

Vyberte si jeden z našich 45 zájezdů

Zájezdy

Nejbližší volný zájezd odlétá již 31. ledna

Anglie / Velká Británie (Londýn)

Dotkněte se Londýna

Vyberte si jeden z našich 58 zájezdů do Londýna

Zájezdy do Londýna

Nejbližší volný zájezd odjíždí již 1. únoraURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/voskove-hvezdne-valky-v-londyne/Doporučujeme z Anglie

Nejnovější z AngliePřihlašte se do Newsletteru a cestujte výhodně!

Katalog 2024