Letos v létě láká Londýn na panoráma a adrenalin. Otevírá se nejrychlejší městská dráha zipline

Adéla Vavřačová Adéla Vavřačová, Expert Radynacestu.cz Vydáno 6. 7. 2017 • Přečteno 4580x

Existují různé druhy lidí. Někteří si chtějí Londýn dokonale prohlédnout ze země. Jiní potřebují zažít britskou metropoli se špetkou adrenalinu. Pokud jste se londýnského panoramatu stále ještě nenabažili, otestujte zbrusu novou dráhu zipline ...

Vyberte si z našich 47 zájezdů do LondýnaZobrazit zájezdy

Tip pro vás...

Máte rádi ten pocit, když vám v těle proudí adrenalin? Pak v Londýně rozhodně otestuje ještě jednu atrakci – nejvyšší skluzavku na světě.

Milovníci extrémní zábavy jásají! Nejenže léto hraje do karet všem adrenalinovým nadšencům, ale v britské metropoli navíc přibyla další bláznivá atrakce. Ta si klade nemalé cíle – načas se stane největší a zároveň nejrychlejší městskou zipline na světě. Pokud tedy máte v životě málo akce a napětí, dokažte si svou odvahu při zbrusu novém zipline sjezdu nad Londýnem.

Zipline dráha bude dočasně umístěna v Archbishop’s Parku nedaleko Lambethského paláce – oficiálního sídla arcibiskupa z Canterbury. Z výšky třiceti pěti metrů nad zemí se tu i příležitostným odvážlivcům naskytne nezapomenutelný pohled na dechberoucí londýnské panoráma.

Doslova z ptačí perspektivy je tak možné prohlédnout si věž britského parlamentu se slavným zvonem Big Ben, řeku Temži, mrakodrap The Shard (Střep), slavnou Okurku či nejnavštěvovanější britskou atrakci – Londýnské oko.

Na celé délce dráhy, čítající přes dvě stě dvacet metrů, lze vyvinout rychlost přes osmdesát kilometrů v hodině. Samotná projížďka tím pádem netrvá déle než třicet sekund. Tato nadmíru vzrušující atrakce v návštěvnících snadno navodí pocit, že chvílemi jedou na horské dráze a chvilkami zase skáčou na elastickém laně bungee. Během hodiny se tu sveze až šedesát vyznavačů adrenalinu.

Že byste si tuhle atrakci chtěli vyzkoušet sami na vlastní kůži? Příležitost máte ode dneška, tedy od 6. července, až do neděle 1. října (10–19 h).  Lístek pro dospělého koupíte za 22,50 liber (cca 690 korun), pro dítě ve věku od 8 do 15 let pak za 16,50 liber. Tak hurá do toho! 

Adéla Vavřačová

Adéla VavřačováExpert Radynacestu.cz

Jsem sběratelka požitků, zážitků a všeho jedinečného, o čem se v běžných průvodcích většinou vůbec nepíše.

Anglie / Velká Británie (Londýn)

Dotkněte se Londýna

Vyberte si jeden z našich 47 zájezdů do Londýna

Zájezdy do Londýna

Nejbližší volný zájezd odlétá již 28. březnaURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/letos-v-lete-laka-londyn-na-panorama-a-adrenalin-otevira-se-nejrychlejsi-mestska-zipline-draha/Doporučujeme z Anglie

Nejnovější z AnglieZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024