Silvestr v Římě: párty, ohňostroje i maraton pro ty, kteří si chtějí pro nový rok doběhnout po svých

Julie Ginzberg Julie Ginzberg, Expert Radynacestu.cz Vydáno 23. 1. 2017 • Přečteno 5824x

Italskou metropoli zaplaví novoroční párty i úchvatné ohňostroje. Pro ty, kdo si ale chtějí večírek zasloužit a odpracovat, je připravený i silvestrovský maraton v centru Říma.

Vyberte si z našich 20 zájezdů do ŘímaZobrazit zájezdy

Italové rádi slaví a ani příchod nového roku nemůže být výjimkou, natož v jejich hlavním městě. Spoustu novoročních párty najdete v ulicích a barech na místech pro Řím ikonických, jako je Piazza Navona, Piazza del Popolo nebo Campo de Fiori. Kdo si chce ale bujaré veselí předem zasloužit a odpracovat, může tak učinit na silvestrovském běhu centrem města.

Pro všechny bude 31. prosince bezplatně k mání koncert na Circo Massimo, kde budou účinkovat především italští neo-folkoví hudebníci. Začíná se ve 21:30, aby o půlnoci hudební šou vystřídal velkolepý ohňostroj. Poté bude koncert pokračovat až do rána.

Příznivci swingu a rock and rollu by měli zavítat na Via dei Fori Imperiali. Od 20 hodin tu bude návštěvníky provázet hudba let třicátých šedesátých. I zde se půlnoc neobejde bez ohňostroje a celá akce skončí kolem 2. hodiny ranní.

Římský novoroční maraton se běží letos už počtvrté. Desetikilometrový závod, který se koná 31. prosince od 15 hodin, má start i cíl u Caracallových lázní.

Julie Ginzberg

Julie GinzbergExpert Radynacestu.cz

Itálie (Řím)

Bude to jen váš Řím

Vyberte si jeden z našich 20 zájezdů do Říma

Zájezdy do Říma

Nejbližší volný zájezd již 6. červnaURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/novorocni-rim-party-ohnostroje-maraton/Doporučujeme z Itálie

Nejnovější z ItálieZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024