Ferrari World: zažijte pocity jezdce Formule 1

Markéta Mikšíková Markéta Mikšíková, Expert Radynacestu.cz Vydáno 23. 1. 2017 • Přečteno 13402x

Mimo jiné zahrnuje nejlepší hotely, dráhu Formule 1, golfové hřiště, přístav i residenční čtvrtě.

10 zájezdů na téma: Zábavní parky Zobrazit zájezdy

Víte, že...

Většina atrakcí je v ceně vstupného? K dispozici jsou i kombinované vstupenky do Ferrari World a blízkého aquaparku Yas Waterworld.

Ferrari World je zábavní park na ostrově Yas v Abú Dhabí ve Spojených arabských emirátech. Je jediný svého druhu na světě. Najdete tu množství tematických atrakcí, včetně nejrychlejšího kolotoče na světě. Park o šestaosmdesáti čtverečních metrech se otevřel prvním návštěvníkům v roce 2010 po necelých třech letech výstavby.  

Rudá formule

Formula RossaFormula Rossa

Připoutejte se, nasaďte si závodnické helmy a připravte se na výstřel. Zrychlení na dvě stě čtyřicet kilometrů během pěti sekund, není divu, že se v případě Formula Rossa, neboli česky Rudé formuli, mluví o nejrychlejším kolotoči na světě. Při jízdě na tomto více než padesátimetrovém kolotoči si bude nejen váš žaludek připadat jako opravdový závodník Scuderie neboli stáje Ferrari. 

To ale není jediná atrakce v tomhle ráji rychlých aut. Pojďte si nechat představit ještě pár dalších. 

Jste připraven na pořádný Turbo Track?

Závod směrem k nebi. Přijměte prosím místo jako testovací jezdec Ferrari a zažijte na hoské dráze Turbo Track neopakovatelný zážitek nulové gravitace, který vás vystřelí obrovskou rychlostí k nebi a zase zpátky. 

Sice ne nejrychlejší, zato to nejvyšší

Vystavená formuleVystavená formule

Váš tep se zaručeně zrychlí na závodnickou rychlost. Flying Aces, neboli česky Létající esa, je atrakce inspirovaná legendárním „esem es“ Francescem Baraccou, nejlepším italským stíhacím pilotem první světové války, který dosáhl celkem 34 ověřených vítězství ve vzdušných soubojích.

Horská dráha vás vyveze do více než šedesátimetrové výšky pravou dálniční rychlostí sto dvacet kilometrů v hodině při sklonu jedenapadesáti metrů. To z ní dělá pro změnu nejvyšší horskou dráhu na světě.

Fantastická cesta ve 4D

Nechte Nella, našeho známého závodníka, vzít vaše nejmenší na 4D dobrodružství, které zatím žádný Ferrari závodník nevyzkoušel a na které jen tak nezapomenou.

Na atrakci Speed of Magic, neboli česky Rychlosti magie, se děti odváží vstoupit do zatím neprobádaných světů. Budou se potápět v oceánech, poletí přes útesy, budou prozkoumávat ledové jeskyně. Dokonalá technologie bude dráždit vaše smysly změnami v teplotě, vlhkosti i osvětlení. 

Fiorano GT Challenge: opravdová výzva

Svět Ferrari si užijí malí i velcíSvět Ferrari si užijí malí i velcí

Probuďte své soutěživé já. Model F430 Spider je ideální pro akční závody. Verze se sklápěcí střechou vycházející z verze kupé vám nabídne ten pravý zážitek ze sportovního vozu. Okruh je inspirovaný reálným seriálem závodů sportovních GT vozů.

Markéta Mikšíková

Markéta MikšíkováExpert Radynacestu.cz

Cestování mě nabíjí.

Zájezdy zábavní parky

S adrenalinem v krvi

Vyberte si jeden z našich 10 zájezdů na téma: Zábavní parky

Zájezdy

Nejbližší volný zájezd odlétá již 19. září

Spojené arabské emiráty (Abú Dhabí)

Za hranice Dubaje

Vyberte si jeden z našich 11 zájezdů do Abú Dhabí

Zájezdy do Abú Dhabí

Nejbližší volný zájezd odlétá již 25. říjnaURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/ferrari-world/Doporučujeme z Emirátů

Nejnovější z EmirátůZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024