Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

letecky z Prahy

Paříž netradičně + UTAJENÁ MÍSTA

Program 1Knižní průvodce zdarma
4 dny6. 9. – 9. 9. 2018

Jediný termín v letošním roce

Teď zaplaťte jen 6 745 Kč a doplatek do 6. 8.

Letecky

Z Prahy

Ubytování

Hotel 3* v Paříži

Stravování

Snídaně

Skupina

Do 20 osob

Průvodce

Po celý zájezd

Jak bude

20–25 °C

Nezapomenutelný eurovíkend s průvodcem, během kterého poznáte Paříž trochu jinak než obvykle. Projdete se místy, kam vás jen tak někdo nevezme, navštívíte méně známá muzea, nahlédnete do tajemných pařížských katakomb a užijete si výhled z Vítězného oblouku či mrakodrapu Montparnasse. Objevte a zažijte s námi Paříž v jiném světle – bez starostí! 

Na co se můžete těšit

 • Nezapomenutelný výhled z Eiffelovy věže
 • Fantastická muzea a architektonické skvosty
 • Záhadné pařížské katakomby
 • Jedinečný Institut Arabského světa

Co vše zažijete: den po dni

1.DEN
Nádvoří Louvru se slavnou pyramidou

Čtvrtek 6. září: Odlet z Prahy, přílet do Paříže, objednaným autobusem transfer na hotel, ubytování. 

V závislosti na čase příletu se můžeme vydat na procházku po nejslavnějším pařížském bulváru Champs-Élysées a zakončit první den u Vítězného oblouku. Zájemci si mohou zakoupit vstupenku na vyhlídku na vrcholu Vítězného oblouku a užít si tak večerní Paříž z úplně jiného pohledu. V rámci individuálního volna bude také možnost navštívit některé z muzeí (Louvre, Musée d'Orsay, Musée Galliera).

2.DEN
Místo zamilovaných Pont des Arts

Pátek 7. září: Po snídani se vydáme k Paláci Chaillot na Trocadéru, kde navštívíme Muzeum francouzských památek a zhlédneme sádrové odlitky těch nejvýznamnějších francouzských staveb nebo navštítíme Národní muzeum námořnictva, kde uvidíme například Naopoleonův člun.

Poté budeme pokračovat kolem Eiffelovy věže a budovy sídla UNESCO až k Rodinovu muzeu, které shromažďuje neuvěřitelné množství Rodinových děl, zejména soch, kreseb a obrazů. Muzeum se nachází v interiérech jednoho z nejkrásnějších městských paláců, tzv. Hotelu Biron, jehož součástí jsou i úchvatné zahrady. Oběd ve formě pikniku si dáme v malém, lehce utajeném pařízském parčíku, v zahradě Cathérine Labouré.

Odpoledne budeme pokračovat kolem kostela Svatého Sulpicia, známého tzv. Pásem růže z knihy Šifra mistra Leonarda až do čtvrti Saint-Germain-des-Prés. Projdeme se místními okouzlujícími uličkami a navštívíme neméně slavnou katedrálu Saint-Germain-des-Prés, místo odpočinku jednoho z největších velikánů francouzské filozofie René Descarta.

Naše další kroky povedou kolem budovy Francouzského institutu přes ikonický most Pont des Arts až k Centre Georges Pompidou. Tato budova je naprosto odlišná od klasické romantické Paříže tak, jak ji známe. Ultramoderní stavba, které jaksi „chybí“ fasáda v sobě ukrývá jednu z nejzajímavějších sbírek moderního umění. Večer je navíc z nejvyššího patra překrásný výhled na okolí.

3.DEN
V okolí mrakodrapu Montparnasse jsou trhy celoročně

Sobota 8. září: Po snídani se společně vydáme objevovat záhadné pařížské katakomby, stěny zdejších spletitých chodeb jsou od země až po strop vyplněny kostmi a lebkami. Poté se projdeme k Montparnasskému hřbitovu, kde je pochováno množství slavných osobností, vědců a umělců (Jean-Paul Sartre, Serge Gainsbourg a další). Zájemci si mohou užít vyhlídku na Paříž z mrakodrapu Montparnasse. Říká se, že právě z mrakodrapu je pohled na Paříž nejkrásnější právě proto, že mrakodrap nevidíte.

Odpoledne se přesuneme k parku Jardin des Plantes, jehož součástí je také botanická zahrada, zoo nebo napříkald planetárium. Odtud se vypravíme k Institutu Arabského světa, jehož fasáda je netradičně architektonicky řešena a pokračovat budeme k bývalé starořímské aréně Arena Lutetia. Aréna je schovaná v zástavbě, ani někteří Pařížané o její existenci neví.

Večer si užijeme plavbu lodí po Seině. Z paluby lodě se nám naskytne nevšední pohled na nasvícené památky na obou březích řeky.

4.DEN
Kaple Sainte Chapelle

Neděle 9. září: Ráno začneme u klenotu gotické architektury Svaté kaple (Sainte Chapelle), která je ukrytá v areálu Justičního paláce. Dále budeme pokračovat kolem slavné katedrály Notre Dame a zastavíme se u jedinečného Památníku holocaustu (Mémorial des Martyrs de la Déportation), který spíše než památník z vnějšku připomíná vojenský bunkr.

Projdeme se Ostrovem svatého Ludvíka až k Vogézskému náměstí, jednomu z nejstarších pařížských královských náměstí. Naše poslední kroky povedou k symbolu Francouzské revoluce Náměstí Bastilly a k nádrži Arsenal, která dnes slouží jako městské přístaviště. Zájemci mohou využít individuální volno k nákupům ve čtvrti Marais, odpočinku či procházkám po této okouzlující staré pařížské čtvrti.

Odpoledne se přesuneme objednaným transferem na letiště a odletíme zpět do Prahy.Ozvěte seTento zájezd připravuji.Máte dotaz? Tento zájezd připravuji.Zájezd připravuji   Mgr. Karolína Petrová – přímá linka: 596 111 602

Co už máte v ceně?

 • letenka Praha – Paříž – Praha se všemi poplatky
 • kabinové zavazadlo dle podmínek pro přepravu zavazadel viz níže
 • transfer letiště – hotel – letiště
 • 3x ubytování v Paříži v 2* nebo 3* hotelu
 • 3x snídaně
 • průvodce po celou dobu (od odletu do návratu, mimo volný program ve městě)
 • tištěný průvodce městem od Radynacestu.cz zdarma
 • pojištění záruky pro případ úpadku CK

Co cena nezahrnuje?

 • odbavované zavazadlo za příplatek (viz níže)
 • MHD v Paříži (17 EUR)
 • projížďka lodí po Seině (14 EUR)
 • vstupné na místě (pokud nemáte zakoupeno u CK)
 • Muzeum Pass umožňující vstup do památek
 • památky, které nejsou zahrnuty v Muzeum Passu – Opera Garnier, věž Montparnasse, pařížské katakomby
 • cestovní pojištění léčebných výloh
 • příplatek za jednolůžkový pokoj: 2 700 Kč

Kde budete ubytováni?

 • hotel 2* nebo 3* v Paříži, poblíž metra (časový dojezd do centra Paříže cca 30 minut)
 • ubytování je v menších pokojích s vlastním soc. zařízením, Wi-Fi, TV

Jak je to s jídlem?

 • v hotelu jsou podávány kontinentální snídaně (bageta, croissant, máslo, marmeláda, čaj, káva)
 • během dne bude možné zakoupit jídlo na místech s možností občerstvení
 • poblíž hotelu je možnost individuálního stravování v místních restauracích

Cestovní pojištění zařídíme my. Vy si jen vyberete:

EASY

140 Kč

UNIVERSAL + STORNO

392 Kč


Vstupné

Tyto vstupenky do vybraných památek a případné fakultativní výlety si můžete před zájezdem u nás přiobjednat. S možností prohlídky je počítáno v programu zájezdu. Klienti, kteří se prohlídky nezúčastní, mohou tento čas využít např. vlastním programem:


Důležité informace

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Přesné časy odletu a příletu budou upřesněny v pokynech před zájezdem, o plánovaných časech se můžete informovat v CK. Tyto časy jsou určeny aktuálním letovým řádem a mohou podléhat změnám. Ubytování je možné vždy po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.

U zájezdů do zahraničí je první a poslední den určen především k zajištění dopravy, transferů a ubytování. Program v tyto dny může být přizpůsoben letovým řádům a jiným okolnostem.

V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.

Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Doporučujeme rezervaci co nejdříve. Cena zájezdu je závislá na aktuálních cenách letenek, a ty se mohou měnit.

Pasové a vízové povinnosti, zdravotní podmínky.

Ohlasy cestovatelů


Nezávazně si rezervujte už dnes

Pojištění
Osob

Kliknutím na tlačítko REZERVOVAT provedete nezávaznou rezervaci v souladu s našimi všeobecnými podmínkami.Rezervaci vám zdarma podržíme 3 dny • Po objednání zájezdu vám zavoláme a zodpovíme vaše dotazy • Objednávku lze dokončit online ještě dnes


Chcete zažít autentická místa, kam se jiní turisté nedostanou?

ŽÁDNÁ MASOVKA

Průměrně 15 cestovatelů
na jeden zájezd. Komorní atmosféra je ta nejlepší.

VLASTNÍ KONCEPT

Vše si sami připravujeme od A do Z. Průvodce je s vámi již od odletu.

SKVĚLÍ PRŮVODCI

Chválí nám je všichni. Jsou to experti, kteří v cizině žili a znají ji nejlépe.

ZÁŽITKY BEZ STAROSTÍ

Zajistíme pro vás vše od letenky přes hotel, transfery až po program.


Nová dávka Inspirace!

Tak trochu jiný katalog tipů,
rad a reportáží z cest zdarma.

Tento web vyžaduje používání cookies. Více zde. OK