Londýnské architektonické skvosty otevřou své dveře!

Nikol Kupková Nikol Kupková, Expert Radynacestu.cz Vydáno 22. 1. 2017 • Přečteno 2963x

Stovky londýnských budov a památek budou 20. a 21. září zdarma nabízet prohlídky v rámci akce Open House London.

Vyberte si z našich 34 zájezdů do LondýnaZobrazit zájezdy

Stovky londýnských budov a památek budou 20. a 21. září zdarma nabízet prohlídky v rámci akce Open House London. Budete tak mít možnost zúčastnit se více než 800 architektonicky laděných prohlídek s průvodcem, diskusí a doprovodných aktivit. 

Do akce jsou zapojeny nejznámější londýnské památky, ale také budovy, kam se běžně návštěvníci nedostanou, např. soukromé domy bohatých a slavných.

Mezi největší lákadla patří např. Londýnská radnice, budova pojišťovny Lloyd's či sídlo Bank of England. Podívat se ale můžete i na eko dům Nicka Bakera nebo Ott’s Yard – budovy, které původně sloužily jako prádelna pro chudobinec. V rámci festivalu Totally Thames budou pořádány také prohlídky Římských lázní v Billingsgate.

Na některá místa bylo zapotřebí zaregistrovat se předem (přihlašování skončilo 7. září). Platí to pro Downing Street číslo 10, London Eye, hospodu Gray’s Inn, pokoj Antonyho Gormleye v hotelu Beaumont plus některé debaty.

Tématem tohoto ročníku je „Odhalování“, jehož cílem je reflektovat vývoj architektury v Londýně vedoucí k lepšímu životu v tomto městě.

Nikol Kupková

Nikol KupkováExpert Radynacestu.cz

Anglie / Velká Británie (Londýn)

Dotkněte se Londýna

Vyberte si jeden z našich 34 zájezdů do Londýna

Zájezdy do Londýna

Nejbližší volný zájezd odlétá již 16. srpna



URL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/londynske-architektonicke-skvosty-otevrou-sve-dvere/



Doporučujeme z Anglie

Nejnovější z Anglie



Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024