Region Curych: nastavuje zrcadlo celému Švýcarsku

Romana Şenlug Romana Şenlug, Expert Radynacestu.cz Vydáno 20. 1. 2017 • Přečteno 6192x

Město Curych láká na noční život i kulturní památky.

Vyberte si z našich zájezdů do CurychuZobrazit zájezdy

Region Curych se nachází v severní části země. Jeho devízou je nesporně jeho hlavní město, metropole Curych. Můžete tady zažít mnoho zajímavého ve městě, ale i na vodě. Navíc s výhledem na zasněžené Alpy na horizontu.

Curych má spoustu kulturních památek, obchodů mezinárodních značek a nejživější noční život. Dá se říct, že nastavuje trendy v celém Švýcarsku. Můžete si tu zároveň užívat přírody na mnoha místech ve městě.

Lze se vykoupat v řece nebo jezeře přímo v centru města. Je to kult města, který jen tak nikde nezažijete. Večer se mola, na kterých jste se slunili, přemění v bary a kina, které stojí za to navštívit. Restaurace se též chlubí nejlepšími lahůdkami a hotely mají pečeti za šetrný přístup k životnímu prostředí.

Romana Şenlug

Romana ŞenlugExpert Radynacestu.cz

Ve světě je stále co objevovat. Cestování je jeden ze smyslů mé celoživotní poutě.

Švýcarsko (Curych)

Za bohatstvím pod Alpami

Vyberte si jeden z našich zájezdů do Curychu

Zájezdy do Curychu

Nejbližší volný zájezd odjíždí již 7. červnaURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/region-curych/Doporučujeme z Švýcarska

Nejnovější z ŠvýcarskaZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024