Hotel Los Jazmines: nejkrásnější výhled na údolí Valle de Viñales

Veronika Čermáková Veronika Čermáková, Expert Radynacestu.cz Vydáno 2. 4. 2019 • Přečteno 3205x

Hotel Los Jazmines naleznete uprostřed kopců v údolí Valle de Viñales.

Vyberte si z našich zájezdů na KubuZobrazit zájezdy

Nejkrásnější pohled na malebnou krajinu údolí Viñales se vám naskytne z vyhlídky u hotelu Los Jazmines, který stojí na jižním okraji údolí. Věřte, že jakmile jedinečnou přírodní krásu Valle de Viñales spatříte, pochopíte, proč bylo vyhlášeno národním parkem a zapsáno na Seznam světového dědictví UNESCO.

Nejkrásnější výhled na údolí Valle de Viñales

Pastelově růžový hotel Los Jazmines je staršíPastelově růžový hotel Los Jazmines je starší

Hotel Los Jazmines naleznete uprostřed kopců v údolí Valle de Viñales, kde se vám naskytnou ty nejkrásnější panoramatické výhledy na malebnou krajinu a velkolepé kopcovité útvary homolovitého tvaru označované jako mogoty, které se skvěle doplňují s typickou architekturou zdejších tradičních farem a vesniček.

Pastelově růžový hotel Los Jazmines je starší, nicméně nedávno zrekonstruovaný hotel postavený v koloniálním stylu španělské haciendy. Díky svému umístění uprostřed bujné vegetace, která hotel obklopuje, tak nabízí jedny z nejkrásnějších výhledů do údolí Valle de Viñales.

Hotel byl totiž navržen tak, aby si každý, kdo sem vyrazí, mohl plně vychutnat fantastický výhled na tuto jedinečnou přírodní krajinu.

Hotel Los Jazmines

Nepočítejte s pětihvězdičkovým palácemNepočítejte s pětihvězdičkovým palácem

Pokud by se vám panorama zalíbilo natolik, že byste se zde rádi ubytovali, není problém. Hotel se nachází v záviděníhodné poloze s výhledem na úžasné údolí, nutno však podotknout, že vypadá dobře především zvenčí, neboť interiér by již potřeboval větší údržbu.

Pokud se tedy rozhodnete zde ubytovat, nepočítejte s žádným pětihvězdičkovým palácem, na druhou stranu vás jistě potěší velice příznivá cena, která tolik nezatíží vaši peněženku, a velký, dobře udržovaný bazén s úžasným výhledem do údolí.

Samotná budova hotelu Los Jazmines je vyzdobena dlažbou, balkónem a vitrážemi v elegantním tradičním stylu. Pokud se zde rozhodnete ubytovat, určitě si zažádejte o pokoj v horním patře, ať máte jistotu pěkného výhledu.

Výlety do okolí

Hotel nabízí výlety do divoké přírodyHotel nabízí výlety do divoké přírody

Jestliže patříte mezi milovníky přírody a venkovních aktivit, pak vás jistě potěší bohatá nabídka atraktivní ekoturistiky, kterou hotel nabízí.

Vyrazit můžete třeba na pozorování divoké flóry a fauny, na výlet do jeskyní a podmořských řek, ale také na speleologickou prohlídku jeskyně Santo Tomás, která mimo jiné zahrnuje i návštěvu zemědělské obce Moncada.

Veronika Čermáková

Veronika ČermákováExpert Radynacestu.cz

Cestovat je jako flirtovat se svým vlastním životem, láká vás někde zůstat, ale nemůžete, protože víte, že je ještě tolik míst, které musíte poznat.

Kuba

Bezstarostná duše Kuby

Vyberte si jeden z našich zájezdů na Kubu

Zájezdy na Kubu

Nejbližší volný zájezd odlétá již 27. listopadu



URL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/hotel-los-jazmines/



Doporučujeme z Kuby

Nejnovější z Kuby



Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024