Muzikál Lví král: strhující londýnská podívaná animovaného příběhu nejen pro děti

Magdaléna Jurczygová Magdaléna Jurczygová, Expert Radynacestu.cz Vydáno 24. 1. 2018 • Přečteno 8377x

Zažijte jeden z nejdojemnějších příběhů Walta Disneyho na živo na prknech divadla v Londýně a dopřejte dětem pohádkovou podívanou.

16 zájezdů na téma: Pro rodiče a děti – LondýnZobrazit zájezdy

Animovaná klasika Walta Disneyho, která svým příběhem z africké savany dobyla svět, je nedílnou součástí pohádkového nebe. Každý zná lvího krále Mufasu, jeho žárlivého bratra Scara a lvíče Simbu. Přeneste se s dětmi na chvíli do Afriky a poznejte strhující příběh plný skvělých hereckých výkonů, písní, barevných kulis a zažijte prvotřídní show v hlavním městě Velké Británie! To vše také s námi na zájezdu pro rodiče a děti do Londýna!

Walter Elias Disney se narodil roku 1901 v Chicagu a už od dětství bylo jeho největším koníčkem kreslení. Rozhodl se jít za hlasem svého srdce a začal pracovat v reklamním studiu. Zlom v jeho životě nastal, když v roce 1927 spatřila svět postava Mickeyho Mouse. O rok později se myšák Mickey objevil na filmovém plátně a kariéra Walta Disneyho vystřelila do nebeských výšin.

Nádherná animovaná klasika

Klasický příběh o moci, zradě a odvaze je přitažlivý i dnesKlasický příběh o moci, zradě a odvaze je přitažlivý i dnes

Mezi ty nejkrásnější filmové příběhy patří bezesporu Lví král. Lví král vstoupil na filmové plátno v roce 1994 a od té doby je stále příběhem, který fascinuje napříč generacemi.

Získal dva Oskary, jeden z nich byl za snad nejdojemnější písničku tvůrce Eltona Johna: Can You Feel the Love Tonight.

Americký filmový institut zařadil Lvího krále mezi TOP 10 nejlepších animovaných snímků světa. A na celosvětový úspěch filmu dnes navazuje stejnojmenný muzikál, který můžete vidět i vy. 

Londýnská prkna uvádějí... 

Hraje se v londýnském divadleHraje se v londýnském divadle

Londýnský West End je místem, kde se nachází na několik divadel, ve kterých je možné zhlédnout ty nejslavnější muzikály. Od doby, kdy byl v roce 1997 slavnostně přenesen filmový příběh Lvího krále na divadelní prkna v New Yorku, bylo jen otázkou času, kdy i Londýn se pochlubí dechberoucím muzikálem.

O dva roky později se sen stal skutečností. V budově Lyceum Theatre byl uveden muzikál plný skvělých hereckých výkonů kombinovaných s loutkami. Tvůrcům se v něm dokonale podařilo přenést africkou savanu na prkna zdejšího jeviště a dojemná hudba jen dodala dílu na zajímavosti. 

Příběh, který zná celý svět, je jednou z nejlepších show, jakou může londýnský West End nabídnout, a tak v roce 2009 oslavil muzikál v Londýně už své desáté výročí.

Čtení: Zájezdy do Londýna – srovnání a doporučení

Za strhujícím příběhem do Londýna

Lístky je dobré objednat si dopředuLístky je dobré objednat si dopředu

Děj filmu si pamatujeme všichni: zlý Scar žárlil na svého bratra, lvího krále Mufasu, a chtěl se zmocnit trůnu. Při záchraně svého syna Simby lví král umírá a lvíče díky intrikám svého strýce odchází z království. Čeká ho dobrodružná cesta, ale svému osudu stejně neunikne... Stane se králem?

Na oficiálních stránkách divadla si lze lístky zakoupit. I tady ale platí pravidlo: čím dříve, tím lépe. S blížícím se termínem vystoupení je výběr sedadel omezený.

Pokud však vyrazíte s námi na zájezd, o vše se postará cestovní kancelář. Průvodce vás pak zavede k divadlu a vše vám vysvětlí. Hrají se jak odpolední, tak večerní představení a celá show trvá asi 2 a půl hodiny a bavit jistě bude malé i velké diváky. Doporučujeme!

Magdaléna Jurczygová

Magdaléna JurczygováPrůvodce Radynacestu.czExpert Radynacestu.cz

Těmito místy Vás provedu osobně

Vyberte si z mých 18 zájezdů

Londýn pro rodiče a děti

Tajemství Londýna živě

Vyberte si jeden z našich 16 zájezdů do Londýna

Zájezdy do Londýna

Nejbližší volný zájezd odlétá již 19. červenceURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/muzikal-lvi-kral-strhujici-londynska-podivana-animovaneho-pribehu-nejen-pro-deti/Doporučujeme z Anglie

Nejnovější z AnglieZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024